Vārtsarga dienasgrāmata

Unikāla dienasgrāmata, kurā veidot savu vārtsarga attīstības analīzi.

Tajā ir vieta 30 spēļu un 60 treniņu detalizētām analīzēm, kā arī 40 piezīmju lapas, kurās veikst savus individuālos pierakstus. Plāns, lai strādātu ar saviem mērķiem un motivāciju, kā arī paaugstinātu pārliecību pār saviem spēkiem. Tāpat ir plāns, kā tikt galā ar stresu. 

Detalizētā savu spēļu analīze palīdz saprast, kas tieši ir jāuzlabo, savukārt, treniņu analīze piešķirs katram treniņam fokusu, kas palīdzēs daudz ātrāk uzlabot attīstāmās prasmes.

Tu esi aizvadījis simtiem treniņu un spēļu, varbūt šī ir Tava pirmā, piektā vai desmitā sezona. Neatkarīgi no tā, cik ilgi jau esi uz ledus, Tu vari uzlabot savu spēli, Tu vari noķert vairāk, Tu vari sargāt labāk, Tu vari būt vēl pārliecinātāks un vēl labāks – komandas mūris!

Izmantojot dienasgrāmatu un analizējot sevi, jau pavisam drīz pamanīsi pārsteidzoši labus rezultātus.  Esi pirmais, otrais vai trešais komandas vārtsargs, Tev vienmēr būs savi individuālie mērķi, ko sasniegt un Tu to vari! Šī dienasgrāmata Tev palīdzēs izvirzīt un sasniegt Tavus fiziskos un psiholoģiskos mērķus, gan treniņos, gan spēlēs.

Vēlot sasniegt panākumu virsotnes, Irita Rozentāle – psiholoģisko prasmju trenere. 

Lai iegādātos, sūtiet pieteikumu  vai zvaniet 26939572. Cena 20 eiro + sūtīšana (Omniva).