Par mani

Es esmu Irita Rozentāle

Es dievinu hokeju un 30 gadu vecumā piepildīju bērnības sapni kļūt par vārtsargu.

Man ir maģistra grāds psiholoģijā – zinu, kas notiek cilvēka prātā un dvēselē.

Es apvienoju hokeju un psiholoģiju, lai ikvienam, kurš to vēlas, palīdzētu sasniegt daudz labākus rezultātus spēlēs!

Ne tikai ir jātrenē fiziskais ķermenis, bet arī prāts, emocijas. Tās gluži tāpat kā roku muskuļi ir trenējamas un kontrolējamas. Vai ir iespējams vienmēr valdīt par sevi? Vai ir iespējams spēlēt tā, ka pašam grūti noticēt, ka Tu to spēj? Mana atbilde ir JĀ! Tas ir iespējams, un es varu palīdzēt to panākt.  Tomēr ir jāzina, ka bez paša pūļu pielikšanas rezultāta nebūs. Tas ir tāpat kā ar špagatu – Tu zini, kā tas izskatās, bet, ja netrenējies, pats to paveikt nevari. Katru dienu ir nedaudz jāstiepj, kamēr sasniedz rezultātu. Tomēr, ja ilgāku laiku neizmantosi špagatu, atkal paies laiks, kamēr to apgūsi. Tāpat ar psiholoģisko prasmju trenēšanu – nepietiek tikai zināt, ko un kā ir jātrenē, ir nepieciešams arī pašam strādāt.

Nedaudz paskaidrošu, kā tieši notiek prāta treniņi hokejam. Pirmkārt, jau tās ir zināšanas par to, kas ir jātrenē. Esmu studējusi psiholoģiju 8 gadus un turpinu padziļināti apgūt tieši vārtsargu psiholoģiju jau septīto gadu. Visi augsta līmeņa sportisti zina, ka spēles sniegumu 80% veido tieši labi trenētas psiholoģiskās prasmes. Treniņu laikā vārtsargam ir jāstrādā tieši ar savām domām, savām emocijām, jāstiprina psiholoģiskā paškontrole, lai pēc tam to varētu izmantot spēlēs. Ir jāzina un jāatpazīst savas vājās vietas, tieši tāpat kā stiprās, tikai tad ir iespējams kļūt nepārspējamam.

Tā kā Tu šo lasi, tad noteikti esi gatavs sasniegt savas vārtsarga virsotnes! Sazinies ar mani, un es Tev palīdzēšu tās sasniegt ātrāk!

/kontakti/