UZLABO SAVU SNIEGUMU SPĒLĒ

Kā tieši notiek prāta treniņi hokejam? Pirmkārt, jau tās ir zināšanas par to, kas ir jātrenē. Esmu studējusi psiholoģiju 8 gadus un turpinu padziļināti apgūt tieši vārtsargu un hokeja psiholoģiju jau septīto gadu. Visi augsta līmeņa sportisti zina, ka spēles sniegumu 80% veido tieši labi trenētas psiholoģiskās prasmes. Treniņu laikā vārtsargam ir jāstrādā tieši ar savām domām, savām emocijām, jāstiprina psiholoģiskā paškontrole, lai pēc tam to varētu izmantot spēlēs. Ir jāzina un jāatpazīst savas vājās vietas, tieši tāpat kā stiprās, tikai tad ir iespējams kļūt nepārspējamam. Arī uzbrucējam un aizsargam ir jabūt psiholoģiski stipram, lai spēlētu to speli, ko vislabāk prot.

Ja Tu esi šeit, tātad Tu vēlies kļūt par vēl labāku vārtsargu, uzbrucēju vai aizsargu! Tas vienmēr ir iespējams, neatkarīgi no tā, cik ilgi jau spēlē, kādu līmeni esi sasniedzis un cik Tev ir gadu. Gan pieredzējušiem spēlētajiem, gan iesācējiem ir jātrenē ne tikai fiziskais ķermenis, bet arī prāts. Ja redzi, ka treniņos daudz labāk spēj nosargāt vārtus nekā spēlē, tad esi nonācis īstajā vietā. Ja treniņos spēj labāk trāpīt vartos, bet spēlē Tev traucē uztraukums vai citas emocijas, esi īstajā vieta. Sazinies ar mani un es Tev izstāstīšu patiešām izcilas hokeja spēles sasniegšanas iespējas. 

Konsultācijas cena 70 eiro 1 stunda.

JAUNUMS!!! Strādāju ar visa veida sportistiem, ne tikai hokejistiem. Drīzumā tiks izveidota atsevišķa mājaslapa prāta treniņiem visiem sportistiem.

/kontakti/

Seko Facebook